O Firmie - Przedsiębiorstwo Pietroń- Opony, Myjnia, Mechanika Samochodowa, Autokomis.

Idź do spisu treści

Menu główne

O FirmieNasza firma istnieje na rynku od 1992 roku. Nasza działalność usługowa oraz handlowa dotyczy branży motoryzacyjnej. Doświadczenie zdobyte podczas długoletniej działalności pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym, profesjonalnym poziomie dostosowane do potrzeb każdego klienta. Wysoka jakość świadczonych usług i indywidualne podejście do każdego stanowią nasze największe atuty. Od 1998 roku przedmiotem tej działalności jest mycie, czyszczenie, sprzątanie oraz inne usługi z zakresu kosmetyki samochodowej, między innymi takie jak renowacja, polerowanie, teflonowanie nadwozia, pranie tapicerki, mycie silnika.
Korzystamy z najlepszych, środków, szamponów, do renowacji nadwozia używamy francuskich kosmetyków firmy Abel Auto, stosujemy najnowsze, sprawdzone technologie.
Posiadamy zezwolenie Powiatowego Inspektora Weterynarii w Radomiu na mycie i dezynfekcję pojazdów przewożących artykuły spożywcze.
Od 2000 roku zajmujemy się także wymianą opon, wyważeniem kół, przechowywaniem opon, handlem oponami, artykułami motoryzacyjnymi i akcesoriami do samochodów i motocykli.
Od roku 2008 obsługujemy i serwisujemy klimatyzacje samochodowe. Zajmujemy się naprawą systemów kliamtyzacji samochodowych, ich odgrzybianiem i czyszczeniem.  
Od roku 2011 włączyliśmy do wykonywanych usług wszelkie naprawy mechaniczne pojazdów, standardowe przeglądy techniczne z wymianą olejów, filtrów, za naszym pośrednictwem do napraw lub przeglądów można kupić części samochodwe z atrakcyjnym rabatem.
Pracujemy codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 19.00.
Mamy wygodny, osobny wjazd i wyjazd z firmy, 4 stanowiska do obsługi, które pozwalają uniknąć długiego oczekiwania.
Klienci mają możliwość rezerwacji telefonicznej usługi. Dysponujemy sporym biurem z wygodnym miejscem oczekiwania dla klientów, w biurze znajduje się TV, klienci mają do dyspozycji ekspres do kawy oraz zawsze aktualną prasę.

Firma wyposażona jest w system kamer tak, by klienci w każdej chwili widzieli co dzieje się z ich samochodami. Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC w zakresie działalności firmy.

Nasza firma jest partnerem handlowym firmy


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego