Myjnia Salon Kosmetyki - Przedsiębiorstwo Pietroń- Opony, Myjnia, Mechanika Samochodowa, Autokomis.

Idź do spisu treści

Menu główne

Myjnia Salon Kosmetyki

Poziom 1Przygotowanie aut do sprzedaży:
- pranie tapicerki
- czyszczenie wnętrza
- renowacja lakieru

Nasza myjnia oferuje usługi z zakresu ręcznego mycia samochodów osobowych i dostawczych. Potrzeby naszego klienta są dla nas najważniejsze , dlatego też staramy się do nich dopasować i oferujemy nasze usługi na najwyższym poziomie  z zastosowaniem najnowszych środków czyszczących chemii samochodowej. W polskich warunkach (rodzaj brudu, brak tradycji częstego mycia) żadna technologia mycia automatycznego jak i bezdotykowego nie zagwarantuje 100% jakości mycia. Ponadto ilość zużywanej wody w myjniach automatycznych, specjalne środki chemiczne potrzebne do mycia - powodują, że jest to dużo droższa, jeśli chodzi o stronę kosztową, technologia mycia.
Warto również pamiętać, iż myjnia automatyczna pozostawia wiele miejsc niedoczyszczonych i nie dokładnie osuszonych. Dlatego mycie ręczne zyskuje coraz większą popularność, szczególnie w kontekście umacniającego się poglądu o rysowaniu lakieru przez szczotki na myjniach automatycznych. Ponadto należy pamiętać, iż współczesne lakiery są lakierami wodnymi, używanymi ze względów ekologicznych. Niestety, są to lakiery słabsze od dawniej stosowanych. Regularne mycie w myjniach automatycznych prowadzi w niedługim czasie do ogólnego zmatowienia lakieru, a tym samym skrócenia „żywotności” wyglądu Państwa samochodów.

W naszej myjni dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Pomaga nam w tym odpowiednio przeszkolona i sprawdzona kadra pracownicza oraz współpraca z renomowanymi firmami produkującymi kosmetyki samochodowe najwyższej jakości, takimi jak:

Dla Klientów systematycznie korzystających z usług naszej myjni stworzyliśmy program lojalnościowy w postaci dziesiątego gratisowego mycia.

Nasz salon kosmetyki oprócz prania tapicerki, czyszczenia wnętrza oraz renowacji karoserii oferuje wiele innych usług . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego